mna sa velmi páááčia monsterky ... a ja a moja majlepšia kamarádka Simush (to je moja najlepšia kamarádka ktorú mam v živote ...) máme byť ny SILVESTRA monsterky . a Simush bude Spectra , a ja Frankie stein ...
sa veeeeeeeeeeeeeeeľmy teším !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a tak sa kukajte :) :

takto budem ja vyzerať !!!!

a takto Simush !!!!
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára