nedeľa 4. novembra 2012

monster high kostímy ...

mna sa velmi páááčia monsterky ... a ja a moja majlepšia  kamarádka Simush (to je moja najlepšia kamarádka ktorú mam v živote ...) máme byť ny SILVESTRA monsterky . a Simush bude Spectra , a ja Frankie stein ...
sa veeeeeeeeeeeeeeeľmy teším !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
a tak sa kukajte :) :
takto budem ja vyzerať !!!!

a takto Simush !!!!










Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára