sobota 17. novembra 2012
Ryška Lily
Mne sa páči táto kniha , len preto , že je zábavná ....
a to čo vám tu ukážem je to nádherné , veď posúďte sami :
P.S.: to sú všetky časti čo kedy vyšli . dá sa to kúpiť v Benelibri .
túto mám
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára