sobota 17. novembra 2012

Ryška Lily

Mne sa páči táto kniha , len preto , že je zábavná ....
a to čo vám tu ukážem je to nádherné , veď posúďte sami :

P.S.: to sú všetky časti čo kedy vyšli . dá sa to kúpiť v Benelibri .



túto mám









Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára