Lorax je super film , aj ked nieje lepší ako Maska (to je taký tiež film ...) Ale som tu niesla také informácie o tom, že som ho aj 2 - krát videla celý ... :
http://www.youtube.com/watch?v=Hhr2gAQF0LA&feature=related
a tu sú obrázky :
prosíme Vás , aby ste ochraňovali prírodu . (ale aj STROMY !!!)







Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára