pondelok 19. novembra 2012

moje časopisy :

Ja Ninka , robím časopisy , a volajú sa SMAJLÍK . mám ich v podstate 6 , no teraz robím 7 časť , čo je SILVESTER ... (pozri posledný obrázok .) sú vlastnoručne vyrobené , a sú aj zospinkované , ak sa pozriete bližšie ... robím to od roku 2011, čo je 1 časť. postupne to robim po obdobý , a preto si to aj schovávam , že aby boli nepokrčené .  mám už : zima 2011 , jar 2012 , leto 2012 , jeseň 2012 , zima 2 2012 , vianočné špeciál , a teraz robim silvester 2012..niektoré sú tenké , a iné sú až dosť hrubé , a preto si vypočujte : 


HRUBÉ : smajlík Vianočný , Jar, zima 1 , zima 2


TENKÉ : smajík Jeseň , leto 

pozor , neopakovať !!!!!!!!!!









toto je nový diel :


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára