sobota 24. novembra 2012

monster high NINA

ja sa volám Ninka , a som táto bloggerka , a ja sa vlastne teším , že takto podľa mňa urobili neakú monsterku , a ... čo k tomu dodať ?


pondelok 19. novembra 2012

moje časopisy :

Ja Ninka , robím časopisy , a volajú sa SMAJLÍK . mám ich v podstate 6 , no teraz robím 7 časť , čo je SILVESTER ... (pozri posledný obrázok .) sú vlastnoručne vyrobené , a sú aj zospinkované , ak sa pozriete bližšie ... robím to od roku 2011, čo je 1 časť. postupne to robim po obdobý , a preto si to aj schovávam , že aby boli nepokrčené .  mám už : zima 2011 , jar 2012 , leto 2012 , jeseň 2012 , zima 2 2012 , vianočné špeciál , a teraz robim silvester 2012..niektoré sú tenké , a iné sú až dosť hrubé , a preto si vypočujte : 


HRUBÉ : smajlík Vianočný , Jar, zima 1 , zima 2


TENKÉ : smajík Jeseň , leto 

pozor , neopakovať !!!!!!!!!!









toto je nový diel :


sobota 17. novembra 2012

Ryška Lily

Mne sa páči táto kniha , len preto , že je zábavná ....
a to čo vám tu ukážem je to nádherné , veď posúďte sami :

P.S.: to sú všetky časti čo kedy vyšli . dá sa to kúpiť v Benelibri .



túto mám









pondelok 12. novembra 2012

Lorax

Lorax je super film , aj ked nieje lepší ako Maska (to je taký  tiež  film ...) Ale som tu niesla také informácie o tom, že som ho aj 2 - krát videla celý ... :

http://www.youtube.com/watch?v=Hhr2gAQF0LA&feature=related
a tu sú obrázky :









prosíme Vás , aby ste ochraňovali prírodu . (ale aj STROMY !!!)

nedeľa 11. novembra 2012

monster high postele :

no , ja viem že teraz nechcem hovoriť o rakvách ...
no , čo k tomu povedať ....





a ešte chcem k tomu povedať :

sobota 10. novembra 2012

Operetta & Spectra :

mne sa páči aj operetta ale aj frankie ... a moja NP
 (najlepšia priatelka )... a ma spectru , a mne sa iba preto páči operetta , lebo su s tej istej serie .
a uz neviem co mam povedat , a tak mi okomentujte , co vam sa zda ... tak sa zas kukajte :

tu su všetky try 



tu vyzera peckovo !



nedeľa 4. novembra 2012

monster high kostímy ...

mna sa velmi páááčia monsterky ... a ja a moja majlepšia  kamarádka Simush (to je moja najlepšia kamarádka ktorú mam v živote ...) máme byť ny SILVESTRA monsterky . a Simush bude Spectra , a ja Frankie stein ...
sa veeeeeeeeeeeeeeeľmy teším !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
a tak sa kukajte :) :
takto budem ja vyzerať !!!!

a takto Simush !!!!










pondelok 29. októbra 2012

Zhu Zhu

Zhu Zhu sa mi páčili , už keď som bola 1.ročník , čo som drankala od mamky , ale už som 3.ročník , a najviac sa mi páči , ako majú tie zlaté ňufáčiky ! a tu ich mám ... TAK SA KUKAJTE :






piatok 12. októbra 2012

pondelok 8. októbra 2012

Frankie stein na korčuliach

Frankie , je moja obľúbená  postavička z Monster High ,
a kedže som nenašla Neferu , ta aspoň ... sa mi to podari :


je fakt nádherná !!!!!



pondelok 1. októbra 2012

Lalaloopsy

Lalaloopsy sú nádherné hračky .
Mne sa na nich najviac páčia tie nôžky ktoré sa tak rostomilo kývajú ...
majú oči s gombíkmi , a tak sa mi páčili , že dnes som si jednu kúpila , a 
volá sa - no , to som si iba vymislela , a volá sa Lala . 
Je taká rostomilá , a mala pri sebe Divadlo , kačičku gramofon , ruže , tabuľku s názvom : Big show tonight .
A tu sú pekné obrázky :


a tie dve sú také čo mám :