sobota 10. novembra 2012
Operetta & Spectra :
mne sa páči aj operetta ale aj frankie ... a moja NP
(najlepšia priatelka )... a ma spectru , a mne sa iba preto páči operetta , lebo su s tej istej serie .
a uz neviem co mam povedat , a tak mi okomentujte , co vam sa zda ... tak sa zas kukajte :
tu su všetky try
tu vyzera peckovo !
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára