sobota 10. novembra 2012

Operetta & Spectra :

mne sa páči aj operetta ale aj frankie ... a moja NP
 (najlepšia priatelka )... a ma spectru , a mne sa iba preto páči operetta , lebo su s tej istej serie .
a uz neviem co mam povedat , a tak mi okomentujte , co vam sa zda ... tak sa zas kukajte :

tu su všetky try 



tu vyzera peckovo !



Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára