pondelok 29. októbra 2012

Zhu Zhu

Zhu Zhu sa mi páčili , už keď som bola 1.ročník , čo som drankala od mamky , ale už som 3.ročník , a najviac sa mi páči , ako majú tie zlaté ňufáčiky ! a tu ich mám ... TAK SA KUKAJTE :






piatok 12. októbra 2012

pondelok 8. októbra 2012

Frankie stein na korčuliach

Frankie , je moja obľúbená  postavička z Monster High ,
a kedže som nenašla Neferu , ta aspoň ... sa mi to podari :


je fakt nádherná !!!!!



pondelok 1. októbra 2012

Lalaloopsy

Lalaloopsy sú nádherné hračky .
Mne sa na nich najviac páčia tie nôžky ktoré sa tak rostomilo kývajú ...
majú oči s gombíkmi , a tak sa mi páčili , že dnes som si jednu kúpila , a 
volá sa - no , to som si iba vymislela , a volá sa Lala . 
Je taká rostomilá , a mala pri sebe Divadlo , kačičku gramofon , ruže , tabuľku s názvom : Big show tonight .
A tu sú pekné obrázky :


a tie dve sú také čo mám :