pondelok 29. októbra 2012
Zhu Zhu
Zhu Zhu sa mi páčili , už keď som bola 1.ročník , čo som drankala od mamky , ale už som 3.ročník , a najviac sa mi páči , ako majú tie zlaté ňufáčiky ! a tu ich mám ... TAK SA KUKAJTE :
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára