pondelok 29. októbra 2012

Zhu Zhu

Zhu Zhu sa mi páčili , už keď som bola 1.ročník , čo som drankala od mamky , ale už som 3.ročník , a najviac sa mi páči , ako majú tie zlaté ňufáčiky ! a tu ich mám ... TAK SA KUKAJTE :






Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára