streda 29. augusta 2012

Andulky:

Ja mám doma andulky... Andulky sú pekne sfarbemé ,
Sú pekné, a inteligentné...
Ja mám doma andulky , a volajú sa Rudi a Didi ...
Andulky sú proste pekné ...
A tu mám pre Vás ... Andulky :


P.S.:
Andulky sú aj veľmi citlivé...








:

pondelok 20. augusta 2012

oblečenie pre psi

psi sú nádherné, ale ešte im niečo chýba.
chýba im oblečenie. a to oblečenie je pre
nich vkus, tak to mám ...
tu, máte zlaté oblečenie pre vašich miláčikov:
P.S.: aj vy si to kúpte.






nedeľa 19. augusta 2012

nechty:

no, a teraz niečo , o móde... tak. dnes som si naplánovala pre Vás
nechty... môžu byť gélové a aj s lakom... a to Vás dnes čaká.
Stiahla som si neaké nechty , a tu ich
Vám posielam :




                                                                 Také by som chcela mať:






nedeľa 5. augusta 2012

monster high 2

No, nedostala som tú
čo som chcela... Dostala som Neferu de nile.
A ak neviete ktorá to je ,tak je to sestra
Cleo de nile  ...
No, nemám slov, tak aspoň vymenujem tie
hlavné postavy so Monster high :
Nefera de nile, Cleo de nile, Goulia Yelps, Laguna Blue, Drculaura, Frankie Stein,a tak dalej.
Tak tu sú konečne obrázky týchto mladých
dám: (Teda starých dám:)