nedeľa 19. augusta 2012

nechty:

no, a teraz niečo , o móde... tak. dnes som si naplánovala pre Vás
nechty... môžu byť gélové a aj s lakom... a to Vás dnes čaká.
Stiahla som si neaké nechty , a tu ich
Vám posielam :




                                                                 Také by som chcela mať:






Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára