Ja mám doma andulky... Andulky sú pekne sfarbemé ,
Sú pekné, a inteligentné...
Ja mám doma andulky , a volajú sa Rudi a Didi ...
Andulky sú proste pekné ...
A tu mám pre Vás ... Andulky :
P.S.:
Andulky sú aj veľmi citlivé...
:







Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára