streda 29. augusta 2012

Andulky:

Ja mám doma andulky... Andulky sú pekne sfarbemé ,
Sú pekné, a inteligentné...
Ja mám doma andulky , a volajú sa Rudi a Didi ...
Andulky sú proste pekné ...
A tu mám pre Vás ... Andulky :


P.S.:
Andulky sú aj veľmi citlivé...








:

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára