littlest pet shop sa mi páčia , lebo :
za 1.: nemusím chodiť po podlahe , s rukami , ale toto mi to uľahčuje ...
za 2.: je to novinka ...
za 3.: nájdete to hoci kde ...
no a toto čo som tu dala tak to je naozaj ...
P.S.: toto nie je sranda ...








Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára