pondelok 17. septembra 2012

monster high zberateľský album :

Mne sa páčia takéto albumy ...
môžem sa zabávať , hrať sa , ...
už mám 64 nálepiek ...to je nič ...
ja mám najradšej Frankie Stein , a Neferu ...
tu mám obrázky  Frankie , Neferi :






Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára