pondelok 17. septembra 2012
monster high zberateľský album :
Mne sa páčia takéto albumy ...
môžem sa zabávať , hrať sa , ...
už mám 64 nálepiek ...to je nič ...
ja mám najradšej Frankie Stein , a Neferu ...
tu mám obrázky Frankie , Neferi :
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára