Winx sa mi páčia ale niesu
onič krajšie ako Monster
high. No, mne sa páči z
Winx Bloom .
A moja kamoška Simka (Tú poznáte,)
Má novú Winx Technu.
A tu sú obrázky :
sobota 21. júla 2012
pondelok 16. júla 2012
Grázlik Gabo :
Grázlik Gabo je knižka, a
je zábavná... No... čo dodať.
Ja od Francesca Simon (to je spisovaťeľka tejto knihy)
mám všetky knihy, som "zberaťeľka" týchto
knýh... No tu sú obrázky knýh :
je zábavná... No... čo dodať.
Ja od Francesca Simon (to je spisovaťeľka tejto knihy)
mám všetky knihy, som "zberaťeľka" týchto
knýh... No tu sú obrázky knýh :
nedeľa 15. júla 2012
čau čau
čau čau sa mi páči , ale ja keď budem veľká,
tak budem mať čivavu... Moja kamarátka Simka (pozrite sa na : http://simkaworld.blogspot.com/) chce mať čau čau... Tak som
si pomislela, že bude na mňa šťastná...
Tak , obrázky :
P.S. : psi sú najväčší priateľ človeka
sobota 14. júla 2012
Fimo :
Vám sa páči fimo...
A preto som dala tento príspevok.
Môže sa z toho všeličo vyrábať...
Fimo je taká hmota. A... Tak nič ...
Tu máte svoje obrázky :
A preto som dala tento príspevok.
Môže sa z toho všeličo vyrábať...
Fimo je taká hmota. A... Tak nič ...
Tu máte svoje obrázky :
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)










.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)















