sobota 21. júla 2012

Winx

Winx sa mi páčia ale niesu
onič krajšie ako Monster
high. No, mne sa páči z
Winx Bloom .
A moja kamoška Simka (Tú poznáte,)
Má novú Winx Technu.
A tu sú obrázky :











pondelok 16. júla 2012

Monster high

Monster high sú zábavné.
Dá sa im vyberať ruka...
Haha... Ja chcem mať
Draculauru. Tak obrázky :











Grázlik Gabo :

Grázlik Gabo je knižka, a
je zábavná... No... čo dodať.
Ja od Francesca Simon (to je spisovaťeľka tejto knihy)
mám všetky knihy, som "zberaťeľka" týchto
knýh... No tu sú obrázky knýh :












nedeľa 15. júla 2012

čau čau

čau čau sa mi páči , ale ja keď budem veľká,
tak budem mať čivavu... Moja kamarátka Simka (pozrite sa na : http://simkaworld.blogspot.com/) chce mať čau čau... Tak som 
si pomislela, že bude na mňa šťastná...
Tak , obrázky : 
P.S. : psi sú najväčší priateľ človeka 










sobota 14. júla 2012

Fimo :

Vám sa páči fimo...
A preto som dala tento príspevok.
Môže sa z toho všeličo vyrábať...
Fimo je taká hmota. A... Tak nič ...
Tu máte svoje obrázky :