streda 11. júla 2012

One Direction

One Direction sa mi páčia iba preto ,
že vedia spievať... A čo iné ?
Nič . A nakoniec kto z Vás
nepozná One Direction tak je to skupina.
Mám aj fotky :
P.S. : Mne sa páči Harry, a Vám ??
Okomentujte.








2 komentáre: