sobota 21. júla 2012

Winx

Winx sa mi páčia ale niesu
onič krajšie ako Monster
high. No, mne sa páči z
Winx Bloom .
A moja kamoška Simka (Tú poznáte,)
Má novú Winx Technu.
A tu sú obrázky :











Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára