nedeľa 15. júla 2012

čau čau

čau čau sa mi páči , ale ja keď budem veľká,
tak budem mať čivavu... Moja kamarátka Simka (pozrite sa na : http://simkaworld.blogspot.com/) chce mať čau čau... Tak som 
si pomislela, že bude na mňa šťastná...
Tak , obrázky : 
P.S. : psi sú najväčší priateľ človeka 










Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára