nedeľa 15. júla 2012
čau čau
čau čau sa mi páči , ale ja keď budem veľká,
tak budem mať čivavu... Moja kamarátka Simka (pozrite sa na :
http://simkaworld.blogspot.com/
) chce mať čau čau... Tak som
si pomislela, že bude na mňa šťastná...
Tak , obrázky :
P.S. : psi sú najväčší priateľ človeka
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára