ja sa volám Ninka , a som táto bloggerka , a ja sa vlastne teším , že takto podľa mňa urobili neakú monsterku , a ... čo k tomu dodať ?
sobota 24. novembra 2012
pondelok 19. novembra 2012
moje časopisy :
Ja Ninka , robím časopisy , a volajú sa SMAJLÍK . mám ich v podstate 6 , no teraz robím 7 časť , čo je SILVESTER ... (pozri posledný obrázok .) sú vlastnoručne vyrobené , a sú aj zospinkované , ak sa pozriete bližšie ... robím to od roku 2011, čo je 1 časť. postupne to robim po obdobý , a preto si to aj schovávam , že aby boli nepokrčené . mám už : zima 2011 , jar 2012 , leto 2012 , jeseň 2012 , zima 2 2012 , vianočné špeciál , a teraz robim silvester 2012..niektoré sú tenké , a iné sú až dosť hrubé , a preto si vypočujte :
HRUBÉ : smajlík Vianočný , Jar, zima 1 , zima 2
TENKÉ : smajík Jeseň , leto
pozor , neopakovať !!!!!!!!!!
toto je nový diel :
sobota 17. novembra 2012
Ryška Lily
Mne sa páči táto kniha , len preto , že je zábavná ....
a to čo vám tu ukážem je to nádherné , veď posúďte sami :
P.S.: to sú všetky časti čo kedy vyšli . dá sa to kúpiť v Benelibri .
a to čo vám tu ukážem je to nádherné , veď posúďte sami :
P.S.: to sú všetky časti čo kedy vyšli . dá sa to kúpiť v Benelibri .
pondelok 12. novembra 2012
Lorax
Lorax je super film , aj ked nieje lepší ako Maska (to je taký tiež film ...) Ale som tu niesla také informácie o tom, že som ho aj 2 - krát videla celý ... :
http://www.youtube.com/watch?v=Hhr2gAQF0LA&feature=related
a tu sú obrázky :
prosíme Vás , aby ste ochraňovali prírodu . (ale aj STROMY !!!)
http://www.youtube.com/watch?v=Hhr2gAQF0LA&feature=related
a tu sú obrázky :
prosíme Vás , aby ste ochraňovali prírodu . (ale aj STROMY !!!)
nedeľa 11. novembra 2012
monster high postele :
no , ja viem že teraz nechcem hovoriť o rakvách ...
no , čo k tomu povedať ....
a ešte chcem k tomu povedať :
no , čo k tomu povedať ....
a ešte chcem k tomu povedať :
sobota 10. novembra 2012
Operetta & Spectra :
mne sa páči aj operetta ale aj frankie ... a moja NP
(najlepšia priatelka )... a ma spectru , a mne sa iba preto páči operetta , lebo su s tej istej serie .
a uz neviem co mam povedat , a tak mi okomentujte , co vam sa zda ... tak sa zas kukajte :
(najlepšia priatelka )... a ma spectru , a mne sa iba preto páči operetta , lebo su s tej istej serie .
a uz neviem co mam povedat , a tak mi okomentujte , co vam sa zda ... tak sa zas kukajte :
nedeľa 4. novembra 2012
monster high kostímy ...
mna sa velmi páááčia monsterky ... a ja a moja majlepšia kamarádka Simush (to je moja najlepšia kamarádka ktorú mam v živote ...) máme byť ny SILVESTRA monsterky . a Simush bude Spectra , a ja Frankie stein ...
sa veeeeeeeeeeeeeeeľmy teším !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a tak sa kukajte :) :
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)















.jpg)


.jpg)












