mne sa páčia LITTLEST PET SHOP lebo sú to táké
malé zvieratká . A ja mám veľmi rada zvieratká . A kto nevie čo je to,
tak je to taká mini hračka . Sú taký štýlový .
Tu mám
niaké obrázky :
sobota 30. júna 2012
štvrtok 28. júna 2012
streda 27. júna 2012
Mačičky
Mne sa mačičky páčia preto,
lebo majú taký dlhý chvost.
A aj preto že sú také hebké.
Dúfam že aj vám sa budú páčiť.
lebo majú taký dlhý chvost.
A aj preto že sú také hebké.
Dúfam že aj vám sa budú páčiť.
utorok 26. júna 2012
Čivava:
Mne sa čivava veľmi páči, lebo je taká huňatá ako
klbko. Aj že má také veľké oči. Mne sa proste páči.
Je taká zlatá. Ja chcem mať tiež čivavu.
Bude sa volať Fliačik.
klbko. Aj že má také veľké oči. Mne sa proste páči.
Je taká zlatá. Ja chcem mať tiež čivavu.
Bude sa volať Fliačik.
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)












.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)







.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
