sobota 30. júna 2012

Littlest pet shop :

mne sa páčia LITTLEST PET SHOP lebo sú to táké
malé zvieratká . A ja mám veľmi rada zvieratká . A kto nevie čo je to,
tak je to taká mini hračka . Sú taký štýlový .
Tu mám
niaké obrázky :





















piatok 29. júna 2012

Obrázky:

Ja mám rada OBRÁZKY:
Zaujíma ma to.
Ja keď budem veľká budem maliarkou.
TU mám obrázky :











flowers

Mne a aj vám sa určite páčia kvety.
Lebo sú pestrofarebné.
Tu prinášam zopár fotografii  :







štvrtok 28. júna 2012

streda 27. júna 2012

Mačičky

Mne sa mačičky páčia preto,
lebo majú taký dlhý chvost.
A aj preto že sú také hebké.
Dúfam že aj vám sa budú páčiť.




utorok 26. júna 2012

Čivava:

Mne sa čivava veľmi páči, lebo je taká huňatá ako
klbko. Aj že má také veľké oči. Mne sa proste páči.
Je taká zlatá. Ja chcem mať tiež čivavu.
Bude sa volať Fliačik.