Tento komentár bol odstránený autorom.
ahojako sa mas mne sa to velmi paci.ale ja mam doma tiez psa.vola sa niko.no a polbede prit nagmail.
Tento komentár bol odstránený autorom.
OdpovedaťOdstrániťahoj
OdpovedaťOdstrániťako sa mas mne sa to velmi paci.
ale ja mam doma tiez psa.
vola sa niko.
no a polbede prit nagmail.