sobota 30. júna 2012

Littlest pet shop :

mne sa páčia LITTLEST PET SHOP lebo sú to táké
malé zvieratká . A ja mám veľmi rada zvieratká . A kto nevie čo je to,
tak je to taká mini hračka . Sú taký štýlový .
Tu mám
niaké obrázky :





















Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára