sobota 30. júna 2012
Littlest pet shop :
mne sa páčia LITTLEST PET SHOP lebo sú to táké
malé zvieratká . A ja mám veľmi rada zvieratká . A kto nevie čo je to,
tak je to taká mini hračka . Sú taký štýlový .
Tu mám
niaké obrázky :
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára