utorok 26. júna 2012
Čivava:
Mne sa čivava veľmi páči, lebo je taká huňatá ako
klbko. Aj že má také veľké oči. Mne sa proste páči.
Je taká zlatá. Ja chcem mať tiež čivavu.
Bude sa volať Fliačik.
1 komentár:
Sončá
26. júna 2012 o 5:13
Je to super prispevok !!!
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Pridať komentár
Načítať viac...
Novší príspevok
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Je to super prispevok !!!
OdpovedaťOdstrániť