utorok 26. júna 2012

Čivava:

Mne sa čivava veľmi páči, lebo je taká huňatá ako
klbko. Aj že má také veľké oči. Mne sa proste páči.
Je taká zlatá. Ja chcem mať tiež čivavu.
Bude sa volať Fliačik.







1 komentár: