štvrtok 28. júna 2012

šteniatka

šteniatka sa mi páčia lebo
sú malé a hebké. Aj rôzne plemená.


2 komentáre:

  1. Tento komentár bol odstránený autorom.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ahoj
    ako sa mas mne sa to velmi paci.
    ale ja mam doma tiez psa.
    vola sa niko.
    no a polbede prit nagmail.

    OdpovedaťOdstrániť