pondelok 16. júla 2012

Grázlik Gabo :

Grázlik Gabo je knižka, a
je zábavná... No... čo dodať.
Ja od Francesca Simon (to je spisovaťeľka tejto knihy)
mám všetky knihy, som "zberaťeľka" týchto
knýh... No tu sú obrázky knýh :












Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára