pondelok 16. júla 2012
Grázlik Gabo :
Grázlik Gabo je knižka, a
je zábavná... No... čo dodať.
Ja od Francesca Simon (to je spisovaťeľka tejto knihy)
mám všetky knihy, som "zberaťeľka" týchto
knýh... No tu sú obrázky knýh :
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára