streda 11. júla 2012
One Direction
One Direction sa mi páčia iba preto ,
že vedia spievať... A čo iné ?
Nič . A nakoniec kto z Vás
nepozná One Direction tak je to skupina.
Mám aj fotky :
P.S. : Mne sa páči Harry, a Vám ??
Okomentujte.
2 komentáre:
Unknown
12. júla 2012 o 10:29
tak to je pecka ninuska!!!
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Unknown
12. júla 2012 o 12:51
no to hej...
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Odpovedať
Pridať komentár
Načítať viac...
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
tak to je pecka ninuska!!!
OdpovedaťOdstrániťno to hej...
Odstrániť