streda 27. júna 2012
Mačičky
Mne sa mačičky páčia preto,
lebo majú taký dlhý chvost.
A aj preto že sú také hebké.
Dúfam že aj vám sa budú páčiť.
1 komentár:
barby
28. júna 2012 o 9:36
no mne sa to aj celkom paci ale niko je zlaci nez ta civava.
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Pridať komentár
Načítať viac...
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
no mne sa to aj celkom paci ale niko je zlaci nez ta civava.
OdpovedaťOdstrániť