Lalaloopsy sú nádherné hračky .
Mne sa na nich najviac páčia tie nôžky ktoré sa tak rostomilo kývajú ...
majú oči s gombíkmi , a tak sa mi páčili , že dnes som si jednu kúpila , a
volá sa - no , to som si iba vymislela , a volá sa Lala .
Je taká rostomilá , a mala pri sebe Divadlo , kačičku gramofon , ruže , tabuľku s názvom : Big show tonight .
A tu sú pekné obrázky :













Je to pekné , páči sa mi tá , ktorá má pri sebe divadlo a tá s ružovými vlasmi a čiernou mašľou . Tebe sa páči ešte ktorá?
OdpovedaťOdstrániťale tam nieje taká co má pri sebe divadlo , a ma ciernu maslu ... no ta tam je ale nemá pri sebe divadlo ?
OdstrániťNepochopila si .. nevadi .. mas peky obrazok namiesto nazvu :) Ta modra ja fakt pekna
OdpovedaťOdstrániť