pondelok 8. októbra 2012
Frankie stein na korčuliach
Frankie , je moja obľúbená postavička z Monster High ,
a kedže som nenašla Neferu , ta aspoň ... sa mi to podari :
je fakt nádherná !!!!!
1 komentár:
Unknown
8. októbra 2012 o 10:10
Je fakt nádherná !!!! A ja ju dostanem na Ježiška .........
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Pridať komentár
Načítať viac...
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Je fakt nádherná !!!! A ja ju dostanem na Ježiška .........
OdpovedaťOdstrániť